Współpracujemy z

Promocja

Kawa zielona mielona

Kawa zielona mielona

34,90 zł 24,90 zł

ampułi po dermaroller

 

Współczesna kosmetologia oferuje szereg zabiegów, które mogą w pełni zastąpić zabiegi chirurgii plastycznej. Należy pamiętać, że interwencja chirurga plastycznego oprócz pozytywnych efektów udanego zabiegu niesie ze sobą także ryzyko nieudania operacji. Osoby poddające się zabiegom plastycznym zazwyczaj zapominają o tym, gdyż za wszelką cenę chcą poprawić urodę. Przed wykonaniem jakiegokolwiek zabiegu należy rozważyć wszystkie plusy oraz wynikające zagrożenia. Warto także zapoznać się z ofertą alternatywnych zabiegów kosmetycznych, które mogą bez użycia skalpela odzyskać utraconą urodę.

            Obecnie bardzo popularne są zabiegi mezoterapii. Jest to zabieg, który szybko i bezboleśnie poprawi napięcie i jędrność skóry, usunie jej efekty w postaci zmarszczek, przebarwień i blizn. Jednak najważniejsze jest to, że efekt jest bardzo naturalny i pozbawiony blizn. Kosmetologia oferuje 3 rodzaje mezoterapii: igłową, bezigłową, mikroigłową.

Mezoterapia igłowa wykonywana jest tylko w gabinetach kosmetycznych i polega na wstrzyknięciu w skórę niewielkich ilości preparatu. Preparat ten dostosowany jest indywidualnie do potrzeb skóry oraz obszaru wstrzyknięcia. Wykonuje się zabiegi tzw. „anty-aging”, czyli zabiegi przeciwzmarszczkowe, ujędrniające i odżywcze. Można wykonać mezoterapię miejscowo, np. w okolicach oczu, ust czy czoła lub też zabiegi antycellulitowe czy też przeciw łysieniu. Najlepszy efekt da seria kilku zabiegów, które wykonywane są przez 2-3 miesiące. Przed zabiegiem skóra jest znieczulana miejscowo za pomocą kremu znieczulającego, co powoduje, że zabieg jest bezbolesny. Po czym wykonywany jest zabieg właściwy. Po wykonaniu mezoterapii skóra jest lekko opuchnięta, zaczerwieniona, mogą pojawić się drobne siniaki, które znikną po kilku godzinach.

Osoby, które obawiają się igły mogą zastosować mezoterapię bezigłową, która również przynosi rewelacyjne efekty dla skóry. Nie stosuje się w tym przypadku igły do wprowadzania koktajlu do skóry, lecz preparat aplikowany jest poprzez impulsy elektryczne specjalnego aplikatora. Terapia jest równie skuteczna jak mezoterapia igłowa, ale nie powoduje podrażnień. Może być stosowana na różne partie twarzy lub ciała. Zabiegi mogą być także wykonywane samodzielnie w domu.

            Istnieje także metoda pośrednia między mezoterią igłową a bezigłową. Jest to mezoterapiamikroigłowa, podczas której wykorzystuje się derma roller. Zabieg ten można wykonać zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak w zaciszu domowym. Derma roller to wałek posiadający liczne, cienki igiełki. Wybór derma rollerów na rynku kosmetycznym jest ogromny. Z tego powodu przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z ich rodzajami, aby wybrać odpowiedni do swoich potrzeb. Mezoteriamikroigłowa powoduje celowe uszkadzanie naskórka w celu wywołania niewielkiego stanu zapalnego. Skóra w ten sposóburuchamia naturalne procesy naprawcze i produkuje więcej kolagenu. W naturalnym procesie naskórek zostaje wygładzony, jest bardziej napięty, ujędrniony oraz pozbawiony defektów w postaci zmarszczek, blin i przebarwień. Podczas użycia derma rollera wraz z preparatami (np. kwas hialuronowy czy kolagen z elastyną) przeznaczonymi do tego zabiegu zostają wprowadzone wewnątrz skóry składniki aktywne ampułek lub koktajli. Mikronakłucia są bezpieczne, ponieważ powodują minimalne uszkodzenia skóry, bez naruszenia skóry właściwej. Zabiegi można wykonywać na różne partie ciała i twarzy, a także na skórę głowy, aby zapobiec łysieniu i stymulować porost włosów.


Peeling kawitacyjny – doskonałe oczyszczenie skóry


Kontakt

Skontaktuj się z nami:

pon - pt: 8:00 - 17:00
sob: 10:00 - 15:00

najwiekszerabaty@gmail.com
+48 516-168-250

Formularz kontaktowy

Facebook