Współpracujemy z

Promocja

peeling kawitacyjny

 

Bardzo popularnym urządzeniem kosmetycznym do oczyszczania skóry jest skin cleaner/skin scrubber. Urządzeniem tym wykonuje się zabieg peelingu kawitacyjnego, który można wykonać w gabinecie kosmetycznym, lecz także samodzielnie w domu. Wystarczy tylko posiadać odpowiednie urządzenie oraz zastosować się do prostej instrukcji obsługi. Choć zabieg nie jest trudny, przed jego wykonaniem należy dokładnie zapoznać się zasadą działania przyrządu.             

Skin cleaner wykorzystuje technologię ultradźwiękową. Jest to innowacyjna metoda walki w oznakami upływu czasu. Urządzenie stosuje się do oczyszczania skóry z zanieczyszczeń, wyprysków, wągrów, do przeprowadzania zabiegów przeciwzmarszczkowych i antycellulitowych. Dzięki zabiegowi następuje lepsza absorbcja składników aktywnych zawartych w maskach, kremach czy ampułkach zastosowanych po zabiegu. Jego podstawowa zaleta to bezbolesne, szybkie i dokładne oczyszczanie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Urządzenie ma silne działanie bakteriobójcze, dezynfekujące, wspomaga leczenie trądziku oraz zapobiega pojawianiu się stanów zapalnych skóry. Jest także stosowany do rozjaśniania przebarwień, spłycania zmarszczek, ujędrniania i wygładzania skóry. Naskórek będzie pozbawiony martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, a także pozostałości kosmetyków. Jest on doskonale przygotowany do dalszych zabiegów kosmetycznych. Zabiegi peelingiem kawitacyjnym mogą wykonywać wszyscy, bez względu na wiek i problemy skórne. Jego działanie jest bardzo delikatne, lecz skuteczne. Skóra po zabiegu jest lekko zaczerwieniona, podrażniona, co znika po upływie kilku godzin od zabiegu. Zaleca się wykonanie zabiegu dzień przed tzw. „wielkim wyjściem”. Aby uzyskać trwałe i głębokie efekty zaleca się serię 5 zabiegów, jeden zabieg w tygodniu.

            Rynek kosmetyczny jest bogaty w różne urządzenia do oczyszczania twarzy. Przy jego wyborze należy kierować się kilkoma wskazówkami: funkcje, wygląd oraz bezpieczeństwo. Peelingi kawitacyjne oprócz podstawowego zabiegu, jakim jest peeling, czyli oczyszczanie, złuszczanie naskórka, może posiadać funkcję sonoforezy – wtłaczania, wprowadzaniado skóryskładników aktywnych zawartych w ampułce. Do tego zabiegu powinno się stosować preparat (ampułkę) dostosowaną do potrzeb i rodzaju skóry, np. nawilżającą, odżywczą, rozjaśniającą, wygładzającą. Można także zastosować serum kwasu hialuronowego lub kolagen z elastyną. Fale ultradźwiękowe wprowadzają składniki ampułki wewnątrz skóry, dlatego preparaty stosowane do zabiegu powinny być sprawdzone i bezpieczne. Najlepsze efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą, wykonując najpierw zabieg peelingu, a później sonoforezę. Ważne, aby urządzenie posiadało długi kabel zasilania lub było bezprzewodowe. Te drugie są droższe, lecz kabel nie przeszkadza podczas wykonywania zabiegu. Dodatkowo peeling powinien mieć ledowy wyświetlacz wskazujący czas pozostały do końca zabiegu. Ważna jest także osłona na szpatułkę, która zapewnia higienę i bezpieczeństwo.

Wykonanie zabiegu peelingu kawitacyjnego jest bardzo proste, lecz trzeba zachować zasady higieny i bezpieczeństwa. Skóra musi być dokładnie oczyszczona, zwilżona tonikiem. Istotne jest, aby podczas całego zabiegu skóra była wilgotna. Oczyszczanie skóry polega na przesuwaniu szpatułki pod kątem 45% po skórze tak, aby usunąć z niej wszelkie zanieczyszczenia i wypryski. Po zbiegu najlepiej wykonać sonoforezę, aby dzięki wtłaczanym preparatom wzmocnić efekty peelingu kawitacyjnego.


Najczęściej stosowane preparaty stosowane podczas mezoterapiimikroigłowej


Kontakt

Skontaktuj się z nami:

pon - pt: 8:00 - 17:00
sob: 10:00 - 15:00

najwiekszerabaty@gmail.com
+48 516-168-250

Formularz kontaktowy

Facebook