Współpracujemy z

Promocja

mezoterapia igłowa            Zabieg mezoterapiimikroigłowejto nowoczesna metoda, która zmusza skórę do samodzielnej regeneracji. Do tego zabiegu wykorzystywane jest proste, mechaniczne urządzenie – derma roller. Urządzenie to posiada rączkę wraz z wałkiem, na którym umieszczone są krótkie igły. W zależności od rodzaju derma rollera zabieg może być wykonywany na skórę twarzy, ciała lub skórę głowy. Krótko mówiąc, zabieg mezoterapiimikroigłowej to skuteczny sposób na różne niedoskonałości skóry, np. zmarszczki, blizny, cellulit, rozstępy, a nawet wypadanie włosów. Na rynku kosmetycznym można znaleźć cały wachlarz derma rollerów. Różnią się one materiałem wykonania igieł, ilością igieł, szerokością wałka. Inny roller należy użyć do skóry twarzy, a inny do ciała. Przed dokonaniem wyboru derma rollera należy zapoznać się z ofertą tych urządzeń.

Mikronakłucia derma rollerem powodują niewielki stan zapalny naskórka, przez co skóra produkuje więcej kolagenu do jego odnowy.  W efekcie zwiększa się gęstość naskórka, co wypełnia zmarszczki, blizny i ujędrnia skórę. Ten prosty zabieg przywraca odpowiednie napięcie naskórka, dając jednocześnie efekt liftingu.

            Do wzmocnienia efektówmezoterapiimikroigłowej można dodatkowo zastosować koktajle, serum lub ampułki, w zależności od potrzeb skóry. Najczęściej stosowane są: kwas hialuronowy oraz kolagen i elastyną. Preparat najlepiej zastosować jest na suchą skórę przed zabieg mezoterapii, aby kosmetyk mógł głęboko wchłonąć w świeże mikrokanaliki. Kosmetyk można także wklepać w naskórek po zabiegu, aby dodatkowo wzmocnić jego działanie.

Kwas hialuronowy jest to polisacharyd o wyjątkowej chłonności. Kwas przeciwdziała wysuszaniu się skóry oraz utrzymuje wodę wewnątrz naskórka. Sprawia, że skóra jest odpowiednio nawilżona oraz odporna na działanie czynników zewnętrznych. Warto uzupełniać poziom kwasu, gdyż jego poziom znacznie maleje wraz z upływem lat. Szczególnie istotne jest jego wtłaczanie podczas zabiegu mezoterapiimikroigłowej, ponieważ wprowadzany poprzez mikrokanalikizmienia strukturę skóry i wpływa na jej budowę. Należy pamiętać, że cząsteczka kwasu hialuronowego zawartego w kremie jest bardzo mała i nie może przeniknąć w głąb skóry. Sam krem po prostu wysycha na skórze i nie powoduje żadnych efektów.

Kolejnym preparatem, który można użyć do zabiegów derma rollerem jest kolagen i elastyna.Kolagen to jeden z głównych składników tkanki skórnej, odpowiadający za elastyczność, nawilżenie, a także odnowę komórek skóry. W naturalny sposób wygładza oraz nawilża naskórek. Natomiast elastyna stymuluje sprężystość skóry. Sprawia, że skóra po rozciągnięciu wraca do pierwotnego kształtu. Serum z tych dwóch składników w naturalny sposób uaktywnia proces naprawczy naskórka po zabiegu nakłuwania derma rollerem. Preparat wprowadzony do wnętrza skóry wraz z igłami derma rollera dodatkowo pobudza skórę do odnowy. Rezultatem regularnych zabiegów jest doskonale napięta, elastyczna skóra, pozbawiona wszelkich niedoskonałości w postaci zmarszczek, przebarwień lub blizn.

Aby uzupełnić zabiegi mezoterapiimikroigłowej można dodaćkremy z tymi samymi składnikami, jakie były używane podczas zabiegu nakłuwania.

Należy pamiętać, że tylko zabieg sprawdzonymi preparatami jest bezpieczny dla skóry. W przypadku wątpliwości, jaki kosmetyk należy zastosować, najlepiej zasięgnąć porady lekarza lub kosmetologa.


Jagody Acai


Kontakt

Skontaktuj się z nami:

pon - pt: 8:00 - 17:00
sob: 10:00 - 15:00

najwiekszerabaty@gmail.com
+48 516-168-250

Formularz kontaktowy

Facebook