Współpracujemy z

Promocja

Młody jęczmień

Młody jęczmień

39,90 zł 29,90 zł

jagody acai

 

Coraz częściej w mediach w programach dotyczących zdrowego żywienia pojawia się słowo „ jagody acai’. Co spowodowało, że stały się one tak popularne? AcaiBerry, czyli jagody acai to drobna jagoda smakiem przypominająca naszą rodzimą jagodę, a wyglądem borówkę amerykańską. Rośnie w kiściach jak winogrono w lasach amazońskich Brazylii i Peru. Ze względu na właściwości oraz zainteresowanie jagody acai zwane są „ brazylijską żyłą złota”. Swoją popularność zawdzięcza głównie właściwościom odchudzającym. Szczególnie znana jest w Ameryce jako „wspomagacz” odchudzania. Owoce te bardzo szybko zyskują zainteresowanie w Polsce, głównie w postaci suplementu diety. Dzięki dużej ilości błonnika (16,9 g w 100 g) owoc ten przyśpiesza przemianę materii oraz proces trawienia. Stosowanie suplementu z jagód acai w dłuższej perspektywie czasu pozwala stopniowo ograniczyć ilość spożywanych kalorii. Jednak należy pamiętać, że nie można jeść tych owoców w dużej ilości, ponieważ są dość kaloryczne (100 g = 80 kalorii). Wspomagają jedynie proces odchudzania, a nie są lekarstwem na pozbycie się tkanki tłuszczowej.

Owoc jest bogaty w wiele witamin: A, B1, B2, B3, C, E oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, takich jak Omega 3, 6 i 9.  Dodatkowo zawierają prawie wszystkie rodzaje przeciwutleniaczy opóźniających proces starzenia skóry, dzięki czemu wyglądamy młodo, świeżo i zdrowo. Przeciwutleniacze zapobiegają wolnym rodnikom, które niszczą kolagen i elastynę, będące odpowiedzialne za wygląd skóry. Naskórek jest doskonale nawilżony, odżywiony i zregenerowany dzięki wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega 9 oraz kwasu oleinowego. Badania wskazują także działanie hamujące rozwój komórek nowotworowych.
            Jagody acai przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukują pragnienie głodu. Istotny jest fakt, że w przypadku przerwania kuracji nie występuje efekt jojo. Dodatkową właściwością owoców jest poprawa koncentracji, co jest bardzo ważne w przypadku osób uczących się lub pracujących umysłowo. Produkty żywnościowe bogate w tłuszcze omega3, w tym jagoda acai, znacznie zmniejszają szansę na zakłócenia w pracy mózgu oraz usprawniają ogólną funkcjonalność umysłu. Składniki odżywcze zawarte w jagodach acai , zwłaszcza duże ilości naturalnych lipidów, dodają energii na co dzień podczas uprawiania sportu oraz zwiększonej aktywności fizycznej. Mieszanka niezbędnych aminokwasów i mikroelementów, którą zawiera acai, znacznie przyspiesza regenerację energii po dużym wysiłku.

Zaskakujący jest fakt, że w jednej kapsułce suplementu diety z jagód acai jest aż pół kilo jagód acai. Oznacza to, że jedna kapsułka zawiera skondensowaną ilość witamin i minerałów, które zawarte są w pół kilograma owoców. Dlatego niezwykle istotne jest zakupienie preparatu bezpiecznego, posiadającego certyfikaty pochodzenia produktu.

Aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę przy pomocy suplementu z jagód acai zaleca się spożywać jedną kapsułkę 15 minut przed posiłkiem dwa razy dziennie. Po posiłku należy wypić jedną szklankę wody.


Spirulina


Kontakt

Skontaktuj się z nami:

pon - pt: 8:00 - 17:00
sob: 10:00 - 15:00

najwiekszerabaty@gmail.com
+48 516-168-250

Formularz kontaktowy

Facebook