Współpracujemy z

Promocja

Peeling

 

Skóra potrzebuje systematycznej pielęgnacji i odżywienia. Myśląc o zapewnieniu jej profesjonalnej pomocy, warto rozważyć zakup skin cleanera. Dlaczego? Ponieważ zwyczajnie się to opłaca. Dzięki posiadaniu w domu skin scrubbera zaoszczędzisz czas i pieniądze, które poświęciłabyś wizytom w salonach urody. Bardzo prosta obsługa urządzenia sprawi, że w szybki i łatwy sposób będziesz mogła wykonać peeling kawitacyjny, ultradźwięki, mikromasaż skóry, czy zabieg sonoforezy, bo skin cleaner to aparat wielofunkcyjny, dzięki któremu możesz wykonać różne zabiegi w dogodnym dla siebie czasie.Jak działa?


Skin cleaner, znany także jako skin scrubber, to urządzenie przeznaczone do wykonywania zabiegów kawitacji – gwałtownej przemiany stanu skupienia wody – z fazy ciekłej w gazową, a dzieje się tak dzięki zmniejszaniu ciśnienia. Zabieg kawitacji przeprowadza się na wilgotnej skórze, gdy zostaje ona potraktowana falami ultradźwiękowymi, które wytwarza urządzenie. Wskutek zmiany ciśnienia pękają mikroskopijne pęcherzyki gazu, powodując rozbicie martwych komórek naskórka. Do zabiegu kawitacji jest wykorzystywana szpatułka, którą przesuwa się po skórze w celu oczyszczenia naskórka. Jej drugą stroną można dodatkowo wtłoczyć kosmetyki do skóry, czyli wykonać zabieg tzw. sonoforezy.Efekt


Skóra po zabiegu jest idealnie oczyszczona i przygotowana w ten sposób do kolejnych zabiegów. Ważne, że po zabiegu skóra nie jest zaczerwieniona i podrażniona, dlatego spokojnie można zabieg kawitacji wykonać przed ważnym wyjściem, gdy chcemy wyglądać perfekcyjnie, ponieważ zabieg kawitacji nie tylko perfekcyjnie oczyszcza skórę twarzy, szyi i dekoltu, ale dzięki wykonywanemu mikromasażowi głęboko ją nawilża. wyróżnioneZalecenia:

 

  • skóra problematyczna: mieszana, tłusta, przetłuszczająca się
  • trądzik, skóra zanieczyszczona, zaskórniki
  • trudne do usunięcia blizny potrądzikowe
  • plamy pigmentacyjne i przebarwienia
  • skóra szara (szczególnie u osób palących)
  • cellulit i rozstępy

 


Darsonval walczy z trądzikiem


Kontakt

Skontaktuj się z nami:

pon - pt: 8:00 - 17:00
sob: 10:00 - 15:00

najwiekszerabaty@gmail.com
+48 516-168-250

Formularz kontaktowy

Facebook