Współpracujemy z

Promocja

Kawa zielona mielona

Kawa zielona mielona

34,90 zł 24,90 zł

Niewielki wałek pokryty igiełkami to derma roller, czyli rewolucyjne urządzenie kosmetyczne do zabiegów mezoterapii mikroigłowej. Zabieg ten polega na mechanicznym uszkadzaniu skóry przy pomocy derma rollera w celu zwiększenia produkcji przez naskórek kolagenu i elastyny.

Rynek kosmetyczny oferuje bardzo duży wachlarz derma rollerów. Jednak wybór odpowiedniego do swoich potrzeb i oczekiwań jest trudny. Przed wyborem należy dokładnie zapoznać się z bogatą ofertą tych urządzeń, aby długo móc cieszyć się ich niezawodnością i bezpieczeństwem. Derma rollery różnią się między sobą: materiałem wykonania igieł, długością i ilością igieł, kształtem rączki, szerokością wałka, opakowaniem. Jednakże mechanizm ich działania jest niezmienny – wszystkie derma rollery przeznaczone są do stymulacji naskórka twarzy lub ciała, aby przywrócić odpowiednią elastyczność naskórka, pozbyć się niedoskonałości, tj. blizny, zmarszczki, przebarwienia, cellulit, rozstępy. Ponadto zabiegi derma rollerem zwiększają wchłanianie kosmetyków w głąb skóry, co wzmacnia ich działanie. Poniżej przedstawię kilka rodzajów derma rollera.

Derma roller mt posiada 540 igieł wykonanych ze stali chirurgicznej. Ten rodzaj derma rollera został jako pierwszy wprowadzony do użycia w gabinetach kosmetycznych, dlatego też jest najbardziej rozpoznawalny i popularny. Igły są dobrze osadzone w plastikowym wałku, co nie powoduje ich wypadania podczas zabiegu. Wałek z ergonomiczną rączką jest wytrzymały i na pewno nie pęknie w czasie rolowania twarzy lub ciała. Urządzenie doskonale utrzymuje się w dłoni, nie wyślizguje w trakcie użycia. Derma roller mt w zestawie posiada przezroczyste etui ochronne na całe urządzenie. Zapewnia to higienę i bezpieczeństwo przechowywania. Opakowanie wraz z wałkiem bez problemu zmieści się w kosmetyczne podczas wyjazdu czy wakacji. Ten derma roller dostępny jest w różnych długościach igieł – od 0,2 mm (do zabiegów na skórę głowy), poprzez 0,5 mm (do twarzy), aż do 1-2 mm (do ciała). Model ten można zakupić w sklepie internetowym .

Powyższe urządzenie można także zakupić w wersji wałka z trzema rzędami igieł do użycia pod oczy. Posiada on również igły ze stali chirurgicznej, natomiast zawiera 180 igieł umieszczonych w trzech rzędach. Przeznaczony jest do mezoterapii mikroigłowej okolic oczu, ust, nosa. Jest idealny do terapii trudno dostępnych miejsc. Systematyczne zabiegi zlikwidują tzw. kurze łapki, worki i zmarszczki pod oczami. Z powodu wąskiego wałka nie poleca się go do użycia na ciało. Dostępny w jednym rozmiarze igieł – 0,5 mm. Podobnie jak powyższy model posiada bezbarwne etui na całe urządzenie. Roller może być stosowany razem z tradycyjnym, szerszym derma rollerem lub samodzielnie, na pojedyncze zmiany skórne. Dostępny jest w sklepie  .

Alternatywą do rollera mt jest derma roller dns. Zawiera on 192 igły tytanowe dokładnie przymocowane do plastikowego wałka. Tytan nie uczula, dlatego urządzenie to może być stosowane nawet przy bardzo wrażliwej skórze. Igły wykonane ze stali chirurgicznej w niektórych przypadkach mogą uczulać, dlatego bezpieczniej jest używać derma roller dns. Igiełki tytanowe są też dłużej ostre, niż te ze stali chirurgicznej, co wydłuża ilość wykonywanych zabiegów jednym wałkiem. Ten rodzaj urządzenia ma pomarańczowy wałek, białą rączkę oraz przezroczyste etui tylko na głowicę. Jest on najchętniej wybieranym derma rollerem do zabiegów w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Specjaliści twierdzą, że mniejsza ilość igieł w derma rollerze powoduje ich głębsze wbicie się w skórę, co zwiększa efekty zabiegu. Można go zakupić z różną długością igieł, podobnie jak derma roller mt. Wszystkie derma rollery pakowane są hermetycznie, co dodatkowo zapewnia im higienę i bezpieczeństwo. Derma roller dns dostępny jest w sklepie

Do zabiegów w okolicach oczu zaleca się użycie derma rollera z wąskim wałkiem. Powyższy model dns także posiada wersję z igłami w trzech rzędach (72 igły tytanowe). Doskonale wygładza zmarszczki wokół oczu, ust, w trudno dostępnych miejscach. Podobnie jak model wyżej także ma etui na samą głowicę. Posiada ergonomiczną rączkę oraz jest hermetycznie pakowany. Przeznaczony jest do użytku samodzielnego lub w połączeniu z derma rollerem dns 192 igły do zabiegów na twarz. Można go zakupić w sklepie  .

Roller ZGTS to urządzenie, które jest uznane na rynku kosmetycznym jako derma roller najwyższej jakości. Posiada 192 igły tytanowe, etui na głowicę oraz plastikową tubę na całe urządzenie. Zarówno wałek, jak i rączka jest w kolorze złotym. Na tle innych derma rollerów wyróżnia się jakością wykonania oraz wyglądem. Zdecydowanie polecany jest osobom, które potrafią już wykonywać zabiegi mezoterpii mikroigłowej. Nie polecany jest dla początkujących użytkowników. Jest to derma roller najwyższej jakości dostępny na rynku kosmetycznym. Dostępny na stronie sklepu http://zdrowie-i-uroda.pl/pl/126-derma-roller- zgts.html .

Wszystkie wyżej opisane derma rollery gwarantują efekty tylko przy systematycznych zabiegach. Jeden derma roller wystarczy na 10-15 zabiegów, w zależności w siły nacisku podczas zabiegów, obszary rolowania, materiału wykonania igieł. Aby wzmocnić rezultaty warto stosować dodatkowo podczas rolowania serum lub ampułki przeznaczone do tych zabiegów. Przykładowo można używać: kwas hialuronowy, serum hialuronowe, kolagen z elastyną lub też ampułki Dermvita, które zawierają kompleks witamin potrzebnych do regeneracji naskórka.

Podczas zabiegów nie należy zapomnieć o higienie użytkowania urządzenia. Jedno urządzenie dedykowane jest wyłącznie dla jednej osoby. Po każdym użyciu konieczne jest umycie wałka pod bieżącą wodą lub za pomocą środka dezynfekującego. Derma roller należy przechowywać w etui dołączonym do zestawu.


Kontakt

Skontaktuj się z nami:

pon - pt: 8:00 - 17:00
sob: 10:00 - 15:00

najwiekszerabaty@gmail.com
+48 516-168-250

Formularz kontaktowy

Facebook