Współpracujemy z

Promocja

Kawa zielona mielona

Kawa zielona mielona

34,90 zł 24,90 zł

Piękny i zdrowy uśmiech jest dla nas coraz ważniejszym, ponieważ dzięki niemu sprawiamy wrażenie młodszych, bardziej atrakcyjnych, dodaje nam pewności siebie, pomaga w osiągnięciu sukcesu. Sposób wybielania zębów jest kilka.

Niewiele osób ma idealnie białe zęby. Przebarwienia mogą być spowodowane paleniem papierosów, piciem kawy czy czerwonego wina. Wybielanie zębów jest coraz popularniejsze i łatwiejsze – zęby możesz wybielić używając żelów, past wybielających czy laserowo. Sposobów na białe zęby jest wiele. Jedne metody można stosować w domu, inne wymagają wizyty u stomatologa. Każdy marzy o śnieżnobiałym uśmiechu, jednak uzyskanie takiego efektu jest trudne, najczęściej wiąże się z dużymi kosztami i może negatywnie wpływać na stan uzębienia. Jeśli marzysz o lśniących i białych zębach i zastanawiasz się, w jaki sposób je wybielić, a masz dość drogich i częstych zabiegów wybielających, pomyśl o domowym sposobie.

Na rynku pojawił się produkt, który w bezinwazyjny sposób przywraca uśmiechowi idealną biel. To proszek Eucryl! (w przystępnej cenie ok. 10 zł). Jest on absolutnym hitem w walce z przebarwieniami, kamieniem, nalotem i innymi problemami jamy ustnej. Eucryl to najsilniejszy środek czyszcząco­polerujący dla palaczy oraz miłośników kawy i herbaty! Proszek idealnie poleruje oraz wybiela powierzchnię zębów, dodatkowo chroni przed ponownym pojawieniem się nalotu oraz powstaniem kamienia. Zawiera specjalne granulki, które dzięki unikalnej formule przenikają w głąb kamienia i usuwają go. Natomiast zastosowanie fluorytu dodatkowo chroni zęby przed próchnicą, delikatne je szlifując i polerując. Eucryl to produkt bezpieczny i zdrowy dla organizmu, co potwierdzają badania i testy kliniczne wykonane przez Brytyjską Asocjację Dentystów (BDA). Eucryl jest skuteczny i nieszkodliwy, nie zawiera bowiem niebezpiecznych wybielaczy chemicznych i detergentów wywołujących skutki uboczne w postaci np. zapalenia dziąseł, krwawienia czy nadwrażliwość. Jego prosta formuła i użytkowanie przekonała tysiące osób walczących z niedoskonałościami zębów. Jego delikatna formuła nie uszkadza szkliwa i dziąseł. Jak stosować? Eucryl to bardzo proste wybielanie zębów. Należy namoczyć szczoteczkę w wodzie, nałożyć niewielką ilość proszku i czyścić zęby przez około 2 min. dwa razy w tygodniu. Proszek należy używać poza używaniem tradycyjnej pasty.

Co sprawia, że zęby nie są białe?

  • Decydującą rolę odgrywa naturalny odcień kości.
  • Sięganie po używki: palenie papierosów, picie kawy, herbaty, wina,
  • Ważnym czynnikiem jest nasz wiek.
  • Wpływ na kolor szkliwa mają niektóre leki.
  • Nadmiar fluoru.
  • Odkładanie się kamienia nazębnego.

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

pon - pt: 8:00 - 17:00
sob: 10:00 - 15:00

najwiekszerabaty@gmail.com
+48 516-168-250

Formularz kontaktowy

Facebook