Współpracujemy z

Lampa lupa to lampa, która świecąc przez powiększającą soczewkę, ułatwia kosmetyczce diagnostykę skóry, oczyszczanie, usuwanie blizn czy znamion. Jest bardzo pomocna przy wykonywaniu makijażu permanentnego, podczas regulacji brwi, w zabiegu przedłużania rzęs i w wielu innych zabiegach kosmetycznych, które wymagają precyzji. Dlatego też lampy kosmetyczne i lupy to urządzenia niezbędne w każdym profesjonalnym gabinecie kosmetycznym czy medycyny estetycznej.

Lampa z lupą

Lampa z lupą powiększającą to niezbędny sprzęt, który ułatwi pracę w każdym salonie kosmetycznym. Lampa posiada ruchome ramię z wewnętrznym wspornikiem umożliwiającym ustawienie lampy bez odkręcania czy zakręcania śrub. Dodatkowo lampa jest dobrze wyważona, co pozwala utrzymać ustaloną pozycję urządzenia (w razie konieczności lampa może zostać unieruchomiona w danej pozycji). Odbicie delikatnego światła od szkła powiększającego daje szczegółowy obraz faktury skóry. Lampa jest wykonana z materiałów najwyższej jakości ­ umożliwia to precyzyjne wykonywanie zabiegów kosmetycznych. Pasuje do każdego gabinetu – elegancka, nowoczesna i naprawdę funkcjonalna.

Funkcje: lampa bezcieniowa, szkło powiększające 5 dpi, 22­watowe żarówki fluorescencyjne, statyw na kółkach oraz regulowany kąt nachylenia.

Wapozon i lampa lupa

Na rynku spotykamy także rozwiązanie 2 w 1, czyli wapozon i lampa lupa... Dwufunkcyjne urządzenie posiada regulowanej długości ramiona i stabilną podstawę na kółkach, co bardzo ułatwia przemieszczanie urządzenia. Jego mocnym atutem jest mały wymiar , dzięki czemu urządzenie zajmuje mało miejsca i sprawdzi się nawet w bardzo małych gabinetach. Wapozon posiada funkcję ozonu do sterylizacji parą oraz funkcje automatycznego wyłączania i zabezpieczenia systemu ciepła. Oczywiście musi też posiadać certyfikat CE. Wiemy, czym jest lampa. A czym jest wapozon? Wapozon „rozpulchnia” skórę, otwiera ujścia gruczołów łojowych, dlatego jest stosowany przed zabiegiem oczyszczania, masażu, w celach rozluźniających czy jako aromaterapia. Dodatkowo warto wspomnieć, że jest bardzo pomocny w leczeniu górnych dróg oddechowych.


Kontakt

Skontaktuj się z nami:

pon - pt: 8:00 - 17:00
sob: 10:00 - 15:00

najwiekszerabaty@gmail.com
+48 516-168-250

Formularz kontaktowy

Facebook