Współpracujemy z

Promocja

Młody jęczmień

Młody jęczmień

39,90 zł 29,90 zł

Lampa lupa to lampa, która świecąc przez powiększającą soczewkę, ułatwia kosmetyczce diagnostykę skóry, oczyszczanie, usuwanie blizn czy znamion. Jest bardzo pomocna przy wykonywaniu makijażu permanentnego, podczas regulacji brwi, w zabiegu przedłużania rzęs i w wielu innych zabiegach kosmetycznych, które wymagają precyzji. Dlatego też lampy kosmetyczne i lupy to urządzenia niezbędne w każdym profesjonalnym gabinecie kosmetycznym czy medycyny estetycznej.

Lampa z lupą

Lampa z lupą powiększającą to niezbędny sprzęt, który ułatwi pracę w każdym salonie kosmetycznym. Lampa posiada ruchome ramię z wewnętrznym wspornikiem umożliwiającym ustawienie lampy bez odkręcania czy zakręcania śrub. Dodatkowo lampa jest dobrze wyważona, co pozwala utrzymać ustaloną pozycję urządzenia (w razie konieczności lampa może zostać unieruchomiona w danej pozycji). Odbicie delikatnego światła od szkła powiększającego daje szczegółowy obraz faktury skóry. Lampa jest wykonana z materiałów najwyższej jakości ­ umożliwia to precyzyjne wykonywanie zabiegów kosmetycznych. Pasuje do każdego gabinetu – elegancka, nowoczesna i naprawdę funkcjonalna.

Funkcje: lampa bezcieniowa, szkło powiększające 5 dpi, 22­watowe żarówki fluorescencyjne, statyw na kółkach oraz regulowany kąt nachylenia.

Wapozon i lampa lupa

Na rynku spotykamy także rozwiązanie 2 w 1, czyli wapozon i lampa lupa... Dwufunkcyjne urządzenie posiada regulowanej długości ramiona i stabilną podstawę na kółkach, co bardzo ułatwia przemieszczanie urządzenia. Jego mocnym atutem jest mały wymiar , dzięki czemu urządzenie zajmuje mało miejsca i sprawdzi się nawet w bardzo małych gabinetach. Wapozon posiada funkcję ozonu do sterylizacji parą oraz funkcje automatycznego wyłączania i zabezpieczenia systemu ciepła. Oczywiście musi też posiadać certyfikat CE. Wiemy, czym jest lampa. A czym jest wapozon? Wapozon „rozpulchnia” skórę, otwiera ujścia gruczołów łojowych, dlatego jest stosowany przed zabiegiem oczyszczania, masażu, w celach rozluźniających czy jako aromaterapia. Dodatkowo warto wspomnieć, że jest bardzo pomocny w leczeniu górnych dróg oddechowych.


Kontakt

Skontaktuj się z nami:

pon - pt: 8:00 - 17:00
sob: 10:00 - 15:00

najwiekszerabaty@gmail.com
+48 516-168-250

Formularz kontaktowy

Facebook