Współpracujemy z

Promocja

Nasiona Chia

Nasiona Chia

34,90 zł 29,90 zł

Od lat w najlepszych gabinetach kosmetycznych i SPA stosowane są na skórze twarzy i dekoltu urządzenia typu Darsonval. Czym jest to cudotwórcze urządzenie? Jak działa? Komu pomagają zabiegi z jego użyciem a kto powinien ich unikać? Darsonval to bardzo skuteczna pomoc w dezynfekcji i przyspieszaniu leczenia trądziku. Urządzenie wytwarza cząsteczki ozonu za pomocą leczniczych mikroprądów D’arsonvala, mających silne działanie bakteriobójcze i ujędrniające. Dodatkowo urządzenie redukuje zmarszczki oraz przywraca skórze naturalny blask. Już po krótkim stosowania produktu skóra odzyskuje zdrowy wygląd, a po dłuższej, systematycznej terapii zwalczy trądzik i podrażnienia.

 1. Korzyści z zastosowania Darsonvala
 2. likwidacja trądziku
 3. wspomaga gojenie się opryszczki
 4. zwiększa absorpcję substancji odżywczych zawartych w kosmetykach
 5. działanie bakterio- i grzybobójcze skóry
 6. przyspiesza porost włosów
 7. redukuje zmarszczki i ujędrnia skórę
 8. zmniejsza blizny
 9. doskonałe na rozszerzone pory
 10. likwiduje opuchliznę i sińce pod oczami
 11. odpręża i relaksuje skórę


DZIAŁANIE:

Darsonval, zwany również Derma Wand, to urządzenie, które za pomocą prądów D'arsonvala produkuje w miejscu zetknięcia peloty ze skórą ozon [O3], czyli inaczej wzbogacony tlen, trójcząsteczkowy. Całkowicie bezpieczne i od lat stosowane w kosmetologii do walki z wieloma problemami skórnymi, od pryszczy po egzemy i odbudowywanie skóry.
Mikroprądy, które dostosowuje się zarówno do problemu, jak i do własnego poczucia komfortu, doskonale dezynfekują powierzchnię skóry, wnętrza porów, zabijają bakterie i grzyby, pobudzają procesy odnowy komórek i dotleniają, jak również likwidują stany zapalne pod powierzchnią naskórka, w tym na przykład zapalenie mieszków włosowych. Prądy D'arsonwala są to prądy tzw. wielkiej częstotliwości. Częstotliwość drgań wynosi od 300 – 500 kHz, natężenie jest niskie do 1mA, a napięcie z kolei jest wysokie.W czasie zabiegu na zewnątrz szklanej peloty wytwarzany jest ozon o działaniu bakteriobójczym. Wewnątrz peloty wytwarzane są gazy szlachetne, przez co pelota świeci w środku na łososiowy lub błękitny kolor [oba te kolory są prawidłowe].
Cząsteczka ozonu naładowana jest dodatnio i ujemnie, natomiast bakterie tylko ujemnie. Z różnicy biegunowości cząsteczka ozonu przyciągana jest w stronę bakterii, a konkretnie w kierunku jej błony komórkowej. Białka błony komórkowej zostają uszkodzone i struktura ściany zostaje przerwana. Komórki ludzkie ze względu na to, że mogą zmieniać potencjał swoich błon, oraz maja strukturę cytoplazmy bronią się przed atakiem ozonu, dzięki szybkiemu wypełnianiu błony komórkowej cholesterolem.

Urządzenia generujące ozon mają potrójne oddziaływanie:

 

 1. poprzez utlenianie działają bakteriobójczo, wirusobójczo, grzybobójczo
 2. dzięki natlenianiu poprawiają metabolizm oraz odżywianie tkanek
 3. aktywują system immunologiczny skóry.
 4. Przy stosowaniu odczuwalne jest delikatne szczypanie, nie powinno się przekraczać granicy swojego komfortu ani czasu aplikacji [rozpiska poniżej]


Przeciwskazania:

 1. metalowe implanty [ w tym stały aparat na zębach - zaboli]
 2. cera mocno naczynkowa
 3. alergie o świeżym wysypie w miejscu galwanizacji
 4. padaczka
 5. gorączka, jak również stan podgorączkowy
 6. astma [choć ja mam a używam]
 7. awersja, strach przed prądem
 8. otwarte zranienia [przerwana ciągłość skóry]
 9. obrzęki
 10. czynne nadciśnienie
 11. nadpobudliwość nerwowa
 12. ciąża

 

Nie stosuj Darsonvala na wilgotną/mokrą skórę, ponieważ pelota MOŻE PĘKNĄĆ!! Jeżeli chcesz wprowadzić głębiej ampułki, muszą być one oleiste, nie uwodnione! [te drugie wprowadzamy sonoforezą, wersję domową opiszę wkrótce razem z kawitacją], i najlepiej przez gęstą gazę.

Należy też chronić oczy operując pelotą w pobliżu nich, ponieważ ozon może mieć szkodliwy wpływ na wzrok.
Przy dużych zmianach skórnych można darsonwalizować skórę dwa razy dziennie po 5-10 minut, pierwsze efekty widać już po pierwszym zabiegu. Poprawia się koloryt i napięcie skóry, w ciągu kilku godzin możemy zaobserwować złagadzanie zmian ropnych, a w ciągu kilku dni - nawet ich całkowity zanik.

Urządzenie stosuje się również w profilaktyce.
Jednorazowa aplikacja w jednym miejscu nie powinna przekraczać 10 sekund, w przypadku "przedawkowania" może nastąpić delikatne opuchnięcie, które znika najpóźniej na drugi dzień. Jeżeli się utrzymuje, należy udać się do lekarza i traktować je jak poparzenie prądem. Rozróżniamy również dwa rodzaje aplikacji: stykowe i iskrzące.


Kontakt

Skontaktuj się z nami:

pon - pt: 8:00 - 17:00
sob: 10:00 - 15:00

najwiekszerabaty@gmail.com
+48 516-168-250

Formularz kontaktowy

Facebook