Loading...
Zdrowie

Opti Lutein opinie-cena-skład

Opti Lutein to stworzony z naturalnych składników suplement, który odpowiedzialny jest za poprawę i ochronę naszego wzroku. Jakie są opinie na temat tego suplementu? Czy cena jest atrakcyjna? W jakim pakiecie najbardziej opłaca kupić się ten produkt? Wszystkiego dowiemy się z poniższego artykułu.

Opti Lutein opinie
8 godzin dziennie spędzam przed komputerem. Czasami miewam już naprawdę dość. Ostatnimi czasy oczy bolały mnie niemiłosiernie. Zauważyłam też, że mój wzrok nie jest już taki ostry jak kiedyś. Nieźle znam się na internecie, więc zaczęłam szukać co mogłoby mi pomóc. Najlepsze recenzje miał produkt Opti Lutein. Niezły skład, odpowiednai cena, możliwość kupna online. Pomyślałam, czemu nie? Korzystam już blisko miesiąc i muszę przyznać, że różnica jest znacząca. Chyba wykupie kolejny pakiet i zobaczymy co będzie działo się wtedy.
Kinga
Uczę w szkole już blisko 30 lat. Moja praca sprawia mi ogromną pasję i ani myślę o przechodzeniu na emeryturę. Niestety z wiekiem mój wzrok drastycznie osłabł, a częsta praca z książkami wcale temu nie pomaga. Miałem problem z czytaniem małych liter nawet wtedy, gdy na nosie wisiały mi okulary. Były takie momenty, że poważnie zastanawiałem się nad tym, aby odejść na emeryturę i zająć się ogródkiem. Mój sąsiad Tadeusz poradził mi abym skorzystał z Opti Lutein. Już po tygodniu stosowania tego suplementu mój wzrok się poprawił i mogłem bez problemy czytać teksty z małą czcionkę na laptopie. Mam 62 lata i teraz noszę już jedynie małe okulary korekcyjne!
Wiesław
Przez problemy z wzrokiem spotkało mnie w szkole wiele nieprzyjemności. Ślepa kura albo rudy orzeł to były moje częste pseudonimy. Pamiętam, że miałam okropne okulary i wszyscy w szkole mieli mnie z ich powodu za obiekt kpin i upokorzeń. Gdy dostałam się na studia powiedziałam sobie dość!. Cienko u mnie z kasą, więc nie stać mnie było na laserową operację oczu.Zresztą operacja zawsze niesie ze sobą ryzyko. Na szczęście znalazłem na pewnym forum dużo pozytywnych informacji o Opti Lutein. Teraz już nie muszę nosić okularów, a ostatnio zaczął się za mną oglądać nawet jeden z proferosów hihi.
Marzena

Opti Lutein skład
Witamina A – Wpływa na odpowiednie działanie siatkówki, a także zmniejsza ryzyko powstania tzw. kurzej ślepoty. Organizm zaopatrzony w duże ilości witamy A jest również bardziej odporny na zespół suchego oka. Na koniec musimy pamiętać o tym, że witamina spełnia ważną rolę dla zdrowia fotoreceptorów.
Cynk – Kluczowy jeżeli chodzi o prawidłową pracę plamki żóltej. Odpowiednia ilość cynku zapobiega również podrażnieniu oczu. Istnieją badania, które wskazują, że jego niedobór może prowadzić do znaczącego pogorszenia wzroku. Opóźnia również osłabianie wzroku związanego z wiekiem.
Borówka brusznica i antocyjanidyny – Antocyjanidyny są niezwykle mocnymi antyoksydantami. To właśnie one niwelują działania wolnych rodników w organizmie. Interesującym może wydawać się fakt, że przyczyniają się one również do lepszego widzenia po ciemku. Badania przeprowadzane były min. przez kontrolerów ruchu powietrznego.
Ekstrakt z nagietka lekarskiego to źródło luteiny – niezwykle istotnego dla wzroku składnika.
Luteina doskonale oddziałowuje na plankę żółtą oka, które z kolei wpływa na ostrość widzenia. Dodatkowo chroni nasze oczy przed szkodliwym wpływem światła. Badania dowodzą, że luteina zmniejsza ryzyko zaćmy oraz wspomaga proces odróżniania odpowiednich kolorów.

Opt Lutein cena
Cena suplementu jest niezwykle atrakacyjna. Produkt można znaleźć w trzech różnych pakietach i to właśnie ten największy jest dla nas najbardziej opłacalny. Czasami zdarza się, że producent korzysta z kodów rabatowych. Warto przeglądać regularnie strony takie, jak ta, które informują na bieżąco o wszelkich promocjach.